Mini dėžutė iš kartoninės tūtelės

  Brangiam žmogučiui norėdami įteikti mažą dovanėlę, nepatingėkite įdėti dalelę savęs į jos įpakavimą. Nes pirmas įspūdis turi būti patrauklus, bei sukelti norą pažiūrėti dovanėlės turinį.
  Medžiagos, kurių reikės:
- Kartono vamzdis nuo folijos ar popierinio rankšluosčio
- Kartonas
- Žirklės
- Klijų arba dvipusė juosta
- Popierius (gali būti dovanų)
- Dekoracijos
  Iš tūtelės išpjauname maždaug 4 cm aukščio žiedą, tai bus dėžutės pagrindas, tuo pačiu principu pjauname dar ir 1,5 cm aukščio žiedą dangteliui. Žinoma galite pjauti kokio norite aukščio.
  Ant kartoninio lapo nupiešiame du apvalius skritulius, aišku naudodami tūtelę (aplink ją brėžiame apskritimus). Vieno mums reikės pagrindo apačiai, kito dangtelio viršui.
  Apskritimą klijuojame prie plonesnio žiedo. Tą patį kartojame ir su didesniu.
  Iš apdailai skirto popieriaus iškerpame pailgą detalę, tik nepamirškite daryti dantytus kraštus, nes jie lenksis ir klijuosis prie kartono.
  Kad ant dėžutės dangtelio nesimatytų popieriaus dantytų kraštų, gražiai iškirpę apskritimą iš to paties popieriaus atsargiai įklijuokite į vidų.
  Tada iš kartoninio popieriaus iškirpkite pagal dėžutės pagrindą ant 1,5 cm aukštesnę iš aukščio juostelę, ją taip pat apklijuokite puošniu popieriumi, ir įdėkite į dėžutės vidų ir žinoma suklijuokite. Taip dėžutė bus sandaresnė.
  Na ir paskutinis žingsnis, tai dekoravimo. Dėžutę puoškite kaip tik norite. Sėkmės...:)))))
 Idėjos nuotraukos iš čia.
Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Butelis su užuomina

Nerealios idėjos sodo ar kiemo grožiui :)